تبلیغات
آموزش شطرنج از مبتدی تا انتها - درباره ما

آموزش شطرنج از مبتدی تا انتها

آموزش شطرنج با زبانی ساده و با بروزترین متد های آموزشی روز دنیا

  • آموزش شطرنج از ابتدا تا انتها
  • آموزش شطرنج از ابتدا تا انتها
 

آرمان گلبیدی

مربی و داور فدراسیون و مدیر گروه آموزشی Vchess

arman golbidi photo

به نام ایزد مهربانی ، مهربان باشید و مهر بورزید...

بسیار خرسندم که در این حال و هوای ابری این روزگار شطرنج دوستانی یافتم هم جهت ، با استعداد و نایاب هریک صاحب سبکی و از آن هرکس خلاقیتی و تلاشی که در هیچ کجا ندیدم.

نه ساله بودم خدمت آقای دانش دادگر رسیدم و مهر وی باعث نشستن شطرنج بر دل وجان من گشت ... گذشت و ما هم مثل همه کیف بر روی دوش انداخته و از مدرسه ای به راهنمایی راه یافتیم.

در آن سال ، سال طلایی من بود آشنایی با مربی با درایتی به نام دهدشتی آشنایی با مایزلیس و صدای دل نشین ساعت در ضیق وقت ... چه روزگاری بود. گذشت در نوزده سالگی وارد عرصه طاقت فرسای مربیگری و داوری شدم و کار را از یک گروه محلی 5 نفری شروع سپس به تدریس در مدارس و مساجد و سرانجام به باشگاه های اصفحان اما آیا تمام شده است ؟ آیا محدودیت چیزی بیش تر از تلقین دیگران است ؟

سال نود یک بود ... فهمیدم که می شود ، می شود حتی وظیفه خود را که گسترش علم در سراسر ایران است انجام داد و این محقق نشد مگر زمانی که با آقای رستمی آشنا شدم او به من آموخت اینترنت اقیانوسی پیش روی من است.فعالیت خود را در وبلاگ Tembochess.mihanblog.com شروع کردم هر از چندگاهی آموزش ها ، اخبار و ویدئو هاییی را منتشر کردیم اما این من را راضی نمی کرد چون شطرنج بازان را کافی نبود ...سال 92 اتفاق بزرگی رخ داد و انجمن شطرنج ایرانیان به رهبری اقای فتاحی احداث و به بهره برداری رسید.

اولین آموزش های سایت را سعی کردم تهیه کنم و بسیاری از دوستان استقبال کردند و یک مربی ، چه می خواهد غیر از نتیجه گیری هنرجویان....و اواخر این سال بود که شبکه های اجتماعی به اوج خود رسیدند و تلاش ما آموزش در کانال های انجمن شطرنج ایرانیان و ... بود و خدا را شکر در بین سال های 93 تا اواخر 95 چندین قهرمانی رده سنی ، قهرمانی پیشکسوتان و چند افتخار دیگر را به جامعه بزرگ شطرنج معرفی کردیم...

گذشت تااینکه روزی مهم ترین اتفاق رویداد که باعث شد این من به ما تبدیل شود...اشنایی با آقای علی خسروی طراح و برنامه نویس گلستانی و تشکیل گروه Vchess با تمام آنهایی که دوستدار این علم مظلوم در ایران بودند...ایجاد بستر ارتباطی که هم اکنون در آن هستید و هستیم توسط آقای علی خسروی و سایر دوستان گروه موجب شده تا اکنون به آموزش شطرنج در سطح جهانی فکر کنیم.

شعار ما این است همگی استاد بزرگ به دنیا آمده ایم و اثباتش می کنیم.

درباره گروه آموزشی Vchess

arman golbidi photo

شطرنج برای همه

گروه آموزشی Vchess در سال 1397 توسط یک گروه از علاقه مندان به شطرنج با شعار شطرنج برای همه پایه گذاری شد.هدف این گروه آموزشی ، در وهله اول افزایش سطح دانش و آگاهی جامعه و در گام بعدی به روز کردن دانش شطرنج جهانی است. ما محدود به مرزهای فیزیکی نیستیم و آنچه قلب های ما را به هم متصل می کند کشش شطرنج خواهد بود ، چه روس زبان باشید چه ایرانی ، چه ...اعضای گروه عبارت اند از :

  • آرمان گلبیدی
  • علی خسروی
  • محمد فتاحی
  • مهران اعتمادی فر
  • عرفان گلبیدی
  • امیر حسین ساعی

شعار ما این است همگی استاد بزرگ به دنیا آمده ایم و اثباتش می کنیم.

  
صفحه بندی مطالب :