تبلیغات
آموزش شطرنج از مبتدی تا انتها - رویارویی ناوار و هاریکریشنا

آموزش شطرنج از مبتدی تا انتها

آموزش شطرنج با زبانی ساده و با بروزترین متد های آموزشی روز دنیا

  • آموزش شطرنج از ابتدا تا انتها
  • آموزش شطرنج از ابتدا تا انتها
خانه » آخرین اخبار » شکست سنگین ناوار از هاریکریشنا در پاراگوئه
شکست سنگین ناوار از هاریکریشنا در پاراگوئه

پنتالا هاریکریشنا با ایستادگی در برابر ناوار در 12 دور بازی رپید (سریع) توانست جایزه‌ی cez را تصاحب کند بازیکن هندی با کسب سه امتیاز نهایی از این 12 دور تنها یک برتری بیشتر نسبت به ناوار داشت و با همین یک امتیاز برتری توانست جایزه‌ی 50 هزار یورویی را از آن خود کند .

شکست سنگین ناوار از هاریکریشنا در پاراگوئه

این دو بازیکن زمانی وارد این مسابقه دو جانبه شدند که در لیست فیده ناوار در رتبه 25 و هاریکیشینا در رتبه 39 بوده است . بازیکن اهل چک (ناوار) برای از اول سال 2018 تا کنون در 14 لیگ رپید در فرانسه ، پولند شرکت کرده است در صورتی که حریف او هیچ آمادگی نداشته است . این مسابقه که با متیاز 6.5-5.5 پایان یافت با افزایش 27.5 واحدی ریتینگ برای بازیکن هندی همراه بود.

ناوا و شروع بازی انگلیسی

ناوار در اکثر بازی های خود از شروع بازی انگلیسی و بازیکن هندی از شروع بازی رتی و گاها پیاده وزیر استفاده کردند.

آمار بازی های ناوا

ناکامورا در برابر کومودو ( انسان در برابر ماشین )

در شنبه آینده هیکورا ناکامورا با 20 لوب از کومودو در سایت چس دات کام روبه رو خواهد شد .این مسابقه که از ساعت 10 صبح شروع تا یک بامداد روز یک شنبه ادامه پیدا می کند .

بازیکنان سایت چس دات کام می توانند با این بیست لوب به صورت رایگان بازی کنند تا مسیری که ناکامورا طی می کند را به صورت واضخ احساس کنند.

chess.com

در این مسابقه کومودو از یک رم 64 گیگا بایتی , با Cpu 16 با سرعت 4.1 گیگا هرتز هسته ای بهره می برد . در این مچ کمودو در پوزیسیون های زیر بازی خواهد کرد .

تاریخ ارسال : دوشنبه 28 خرداد 1397
صفحه بندی مطالب :